Reference

Pane Musile, děkuji Vám za skvělou spolupráci. Vynikající byla vzájemná komunikace, mohli jsme se spolehnout na perfektní servis a solidní jednání. Velmi přínosné byly Vaše zkušenosti s prodejem bytů, doporučení pro přípravu bytu k prodeji a zajištění nabídky bytu prostřednictvím virtuální prohlídky. Díky tomu proběhl prodej rychle a bez komplikací, velmi nám pomohlo, že jste zajistil veškerou administrativu. Rádi Vás doporučíme svým známým jako spolehlivého a profesionálního realitního makléře.
Hana a Michal Šprincovi
Dobrý den pane Musile. Chtěla bych Vám poděkovat za profesionální a lidský přístup, při prodeji našeho vinohradského bytu. Rovněž organizace celého prodeje byla bezvadná. Ráda Vaše služby doporučím přátelům. Přeji Vám hodně úspěšných zakázek. S pozdravem, Jitka Hladíková
Jitka Hladíková
Na spolupráci s panem Dr. Musilem jsem navázala po letité vynikající zkušenosti moji maminky, majitelky činžovního domu. Nyní se o dům starám převážně já. Oceňuji jeho seriózní, racionální, flexibilní a spolehlivý přístup při zajišťování nájemníků a dále ochotu kdykoliv poradit v dané situaci na realitním trhu. Navíc jako majitelka zubní ordinace v domě vítám zejména citlivý přístup při výběru vhodných nájemníků a při dolaďování jednotlivých detailů s nimi. Pokud hledáte kvalitní pomoc v tomto oboru, mohu pana Dr. Musila jednoznačně doporučit.
MUDr. Petra Suchá
Panu Musilovi moc děkuji za jeho služby a velice vstřícný přístup při zajišťování pronájmu mého bytu. Zároveň oceňuji jeho následnou pomoc a rady. Ráda se na něj vždy obracím, protože vím, že vše vyřeší k mé spokojenosti.
Hana Valciková
Pana Musila znám již více než 10 let a s jeho službami jsem byla vždy plně spokojena. Oceňuji jeho profesionální přístup, slušnost a rychlé a korektní jednání. Pana Musila mohu vřele doporučit.
D. Keilová
Pana doktora Musila jsem požádal o posouzení ceny nemovitostí, které jsou předmětem dědictví po mém strýci. Šlo celkem o složitý proces celé záležitosti, a navíc věc velmi spěchala. Pan Musil velmi ochotně zařídil vše potřebné, a to v opravdu krátkém čase. Kromě žádané práce mi ještě pomohl pochopit různé okolnosti. Vždy si udělal čas, poskytl mi mnoho důležitých rad a tím mi vše velmi usnadnil. Práce pana doktora Musila byla profesionální a na vysoké úrovni, přitom neztratil vlídný a lidský přístup. Pana Musila budu vřele doporučovat ostatním a pokud bych znovu potřeboval, sám se na něho s důvěrou obrátím.
ak. mal. Marian Volráb
S panem dr. Musilem jsme se s manželem setkali při koupi bytu v roce 2011. Jeho služby s profesionálním přístupem, jak k prodávajícímu tak i ke kupujícímu byly perfektní. Proto jsme se i v následujících letech obraceli výhradně na pana dr. Musila. Nikdy nás nezklamal. Vždy pomohl i při pronajímání, zajistil smlouvy a předal byt. Pokud podnájemci odcházeli a bylo třeba, byl nápomocen i při zpětném předání bytu. Kdykoliv jsme mohli v průběhu pronájmů zavolat s dotazy a vždy nám poradil. Je to taková jistota, že máme pana dr. Musila, na kterého se můžeme kdykoliv s důvěrou obrátit a víme, že vždy nejenom poradí, ale i pomůže. Doporučujeme jeho služby.
manželé Tuzovi
Pan Musil je profík ve svém oboru obrátili jsme se na něj již několikrát s pronájmem nebytových prostor .Vždy sehnal vhodné lidi a hlavně vše zařídil okolo papírů. Potom jsme přes něj prodávali byt opět vše bezvadné vše zařídil včetně právní pomoci .Sám zařizoval prohlídky bytu a nakonec vybral nejvhodnější zájemce. Prostě skvělý servis. Mohu jen doporučit.
Zlata Kršková
Na doporučení z rodiny jsem již několikrát využila spolehlivých služeb pana Vladimíra Musila na zprostředkování pronájmu nemovitosti. Vždy jsem byla spokojená s odpovědným přístupem k prezentaci nabídky i s výběrem důvěryhodného nájemníka. Na základě těchto velmi dobrých zkušeností jsem jeho služby doporučila i několika známým a všichni byli velice spokojeni.
Lenka Krausová
Pan Musil je pravý profesionál ve svém oboru, je zodpovědný a má lidský přístup. Pro nás a naše blízké dlouhodobě zajišťuje realitní služby.
F. a V. Poustkovi
Pokud chcete mít při prodeji vašeho bytu jistotu, skvělý servis, obdržet očekávanou cenu a přitom žádné starosti, tak jednoznačně doporučuji realitního makléře p. V. Musila. Výborná práce na profesionální úrovni, vystupování, komunikace, vstřícnost, znalost prostředí - vše bylo příkladné. V úvodu jsme domluvili cenu a podmínky, předal jsem mu klíče a dál se už o vše postaral p. Musil sám. Netušil jsem, že prodat byt je tak jednoduché.
František Hlad
Z mé strany spokojenost na 100%. Naše spolupráce probíhala od samého začátku skvěle. Pan Musil byl ochotný, vstřícný a vše zařídil. Ani nevím, zda se objevil během prodeje nějaký problém. Jeho služby doporučuji!
P. Sova
Pan Musil mi několik let zajišťoval pronájem bytu, takže když jsem se rozhodla byt prodat, byla má volba při výběru makléře jasná. Seznámil mě s celým průběhem prodeje, vše potřebné zařídil a průběžně mě informoval. Vše co řekl, tak udělal. Bála jsem se, abych někomu nenaletěla, ale p. Musil mé obavy rozptýlil a prodej bytu proběhl bez jakéhokoliv stresu a obavy. Moc mu děkuji a všem jeho služby doporučuji.
Jaroslava Kozlovská
Chtěl bych poděkovat panu Musilovi za perfektní práci, kterou odvedl při prodeji mého bytu. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a starostí. Pan Musil vše potřebné zorganizoval a zařídil a k mojí naprosté spokojenosti se prodej uskutečnil rychle. Takto si představuji profesionálního makléře, jeho služby mohu jen doporučit.
Z. Zavázal

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení